Kontakt

 Fotograf ślubny Olkusz


32-310 Olkusz, ul. Górnicza 15


Zadzwoń – 601 42 96 25


Zadzwoń – 605 47 33 14


32 641 31 48

32 642 91 36


e-mail: foto.olkusz@wp.pl


Fotograf ślubny Olkusz

Fotografia ślubna to coś więcej niż tylko chłodna dokumentacja wydarzeń.
Często zdjęcia ślubne to jedyna pamiątka jaka zostaje po latach, dzięki nim powracają emocje, które towarzyszyły nam tamtego dnia.
Dodatkowa trudność stanowi tu indywidualność i oczekiwania każdej pary, z tego względu fotografowanie ślubów należy do bardzo trudnych zadań i warto aby zajął się tym profesjonalny fotograf. Zawsze staramy się aby sesje zdjęciowe były obrazem przeżyć tego wielkiego dnia i zawsze uchwycimy emocje kochających się ludzi. Podczas reportażu fotografuję dyskretnie. Nie reżyseruję kolejnych momentów – po prostu rejestruję to, co się dzieje. Moja praca polega głównie na przewidywaniu. Chcę być ułamek sekundy szybszy niż rzeczywistość. To pomaga mi zdecydować jaki fragment sceny zarejestrować, pod jakim kątem i wreszcie – kiedy nacisnąć spust migawki. To co potem przedstawiają fotografie jest wypadkową sposobu patrzenia fotografa oraz tego co drzemie w Was samych, to nie tylko emocje , ale przede wszystkim wy jakimi jesteście bo ONA piękna , ON przystojny, a wszyscy wkoło życzliwi, zadowoleni, radośni i szczęśliwi.
To wspomnienia do których wracać zapewne będziecie nie raz.
Zapewniam, że moje zdjęcia nie będą zwykłymi pstryknięciami, ale okiem obiektywu opowiemy Waszą historię…
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, pokazujących Państwu próbkę naszych możliwości. Zapraszamy także do obejrzenia albumów bezpośrednio w naszym zakładzie. To nic nie kosztuje, a daje lepsze wyobrażenie o tym, czego należy wymagać od fotografa i jak bardzo nasze zdjęcia są odbiegają od innych.